WYNIKI XVI EDYCJI KONKURSU „MÓJ SZKOLNY KOLEGA Z MISJI”
KATEGORIA LITERACKA
SZKOŁA PODSTAWOWA POZIOM I-III
- Anna Łada, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łomży
- Zofia Piotrowska, Szkoła Podstawowa nr 5 im. M. Konopnickiej w Ełku
- Katarzyna Furmanek, Szkoła Podstawowa nr 31 w Warszawie
SZKOŁA PODSTAWOWA POZIOM IV-VI
- Julian Batko, I Społeczna Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Zamościu
(ex aequo)Karina Polis, Szkoła Podstawowa nr 2 w Kłobucku
2 .Małgorzata Kozieł, Szkoła Podstawowa w Pomiechówku
(ex aequo) Elwira Pawełko, Szkoła Podstawowa nr 2 w Augustowi
3. Weronika Wachulska, Prywatna Szkoła Podstawowa w Warszawie
GIMNAZJUM
- Julia Dykla, Gimnazjum nr 4 w Bielsku-Białej
- Damian Laprus, Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Siedlcach
- Michał Popławski, Gimnazjum im. Wł. Reymonta w Wiączyniu Dolnym
KATEGORIA SCENARIUSZ LEKCJI
SZKOŁA PODSTAWOWA (poziom podstawowy I-III i IV-VI)
- Bożena Monachowska, Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach
- Anna Matuszewska, Szkoła Podstawowa w Grablewie
- Aneta Jabłońska, Szkoła Podstawowa nr 11 w Przemyślu (ex aequo) s. Małgorzata Szyszka, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łomży
GIMNAZJUM
- Patryk Tomkalski, Gimnazjum nr 5 im. T. Kościuszki w Pile
- Renata Marciniak-Kolenda, Zespół Szkół w Sobótce
- Agnieszka Sławińska, Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Szymanowie
KATEGORIA CHARYTATYWNA
SZKOŁA PODSTAWOWA POZIOM I-III
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. SENATU RP w Braniewie
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŚSO ,,Bliżej Dziecka"
SZKOŁA PODSTAWOWA POZIOM IV-VI
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkach Wielkich
- Szkoła Podstawowa Nr 9 Im. Jana Kasprowicza W Zakopanem
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Policznej
GIMNAZJUM
- Zespół Szkół im. Powstańców Styczniowych w Nowince
- Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Siedlcach
- Publiczne Gimnazjum w Urzędowie. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Urzędowie
KATEGORIA MUZYCZNA
SZKOŁA PODSTAWOWA POZIOM I-III
- Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 45 w Gdyni
- Aleksandra Żurawska - Szkoła Podstawowa nr 11 w Przemyślu im. Henryka Jordana
- Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr2 im. Olimpijczyków Polskich w Pile
SZKOŁA PODSTAWOWA POZIOM IV-VI
- Zofia Jaroszewska, Jan Jaroszewski - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej
- Patrycja Żukowska - Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoła Podstawowa Nr 2 Im. W. Pola w Nowym Stawie
- Krzysztof Piłat, Zuzanna Siarkiewicz, Jadwiga Witkowska, Iga Januszewska, Tobiasz Kopacz - Szkoła Podstawowa nr2 im. Olimpijczyków Polskich w Pile
GIMNAZJUM
- Paweł Filip Juklewicz - Zespół Szkół w Grabowie
- Paweł Marcinkiewicz, Oktawia Jonakowska, Piotr Mazur, Dawid Kaska, Franciszek Marcinkiewicz, Kinga Tkaczuk, Alicja Korzan, Jacek Korzeniowski, Klara Marcinkiewicz, Karolina Kaciełowicz, Agata Wiśniewska - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Elblągu
- Martyna Mikołajczak, Klaudia Filipiak, Zuzanna Maruda, Kacper Sobański, Martyna Barteczka Gimnazjum nr 5 im. Tadeusza Kościuszki w Pile
KATEGORIA PLASTYCZNA
SZKOŁA PODSTAWOWA POZIOM I-III
- Krzysztof Pierchała - Zespół Placówek Oświatowych w Skalbmierzu
- Hanna Bagińska - Zespół Oświatowy w Mikołajkach
- Martyna Taras - Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Reca w Siedliskach
SZKOŁA PODSTAWOWA POZIOM IV-VI
- Monika Sieczkowska - Szkoła Podstawowa im. Bojowników o Wolność i Demokrację w Skudzawach
- Weronika Biarda, Katarzyna Godzińska - Zespół Oświatowy w Wiśniewie
- Magdalena Król - Szkoła Podstawowa nr 199 im. Juliana Tuwima w Łodzi (ex aequo) Aleksandra Obrycka - Szkoła Podstawowa Nr 2; Im. Władysława Broniewskiego w Łomży
GIMNAZJUM
- Marta Jaroszuk - Publiczne Gimnazjum Nr 3 im. Janusza Kusocińskiego przy Zespole-Szkolno Przedszkolnym w Rogoźnicy (ex aequo) Maksymilian Dalecki - Publiczne Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Pajęcznie
- Agata Lesiak - Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Wiączyniu Dolnym
- Iga Rudzka - Zespół Szkół im. księżnej Eleonory Czartoryskiej w Radzyminie (ex aequo) Izabela Kamak - Niepubliczne Gimnazjum Specjalne Prowadzone przez Siostry Franciszkanki w Ludwikowicach Kłodzkich