Dzieło Pomocy
AD GENTES

… dla misji
Start Wydarzenia Projekty O nas Wpłaty Dom Misyjny Linki Misjonarze Kontakt sms

Menu

Wyniki 2017/2018

KONKURS MÓJ SZKOLNY KOLEGA Z MISJI WYNIKI 2018

 

KATEGORIA LITERACKA

Szkoła podstawowa klasy I-III

1.      Anna Szostak, Szkoła Podstawowa w Wieliczce,

2.      Nadia Balana, Szkoła Podstawowa w Starych Babicach

3.      Mateusz Merski, Szkoła Podstawowa nr 16 w Warszawie

Szkoła podstawowa klasy IV-VII

 1.      Magdalena Gagova, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łomży

2.      Emilia Stefańska, Szkoła Podstawowa w Nieliczu ex aequo

         Maja Łuczeczko, Szkoła Podstawowa w Pszczółkach

3.      Marta Suprun, Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach

Gimnazjum

 1.      Małgorzata Ścisłowska, Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi w Czaplinku

2.      Paweł Wyłupek, Publiczne Gimnazjum w Gorajcu,

3.      Agnieszka Klekowska, Szkoła Podstawowa nr 7 w Radomsku

KATEGORIA SCENARIUSZ LEKCJI

Szkoła podstawowa klasy I-III

1.      Elżbieta Czarnota, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie

2.      Małgorzata Wawszczyk, Szkoła Podstawowa nr 105 w Świdnicy ex aequo

         Anna Matuszewska, Szkoła Podstawowa w Grąblewie

3.        Barbara Zduńczyk, Szkoła Podstawowa nr 1 w Słubicach

Szkoła podstawowa klasy IV-VII

1.      Krystyna Konieczna, Szkoła Podstawowa w Starych Kobiałkach ex aequo

         Anna Klimek, Szkoła Podstawowa nr 79 w Krakowie (ZSS nr 6)

2.      s. M. Damiana Kornelia Szmidt, Szkoła Podstawowa nr 21 w Opolu

3.      Krystyna Jachymek-Kurek, Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorajcu ex aequo

          Małgorzata Moczarska, Szkoła Podstawowa w Czaplinku

Gimnazjum

1.      Renata Marciniak-Kolenda, Ostrów Wielkopolski ex aequo

        Agnieszka Sławińska, Prywatne Gimnazjum i Liceum Sióstr Niepokalanek w Szymanowie

2.      Agata Świderska, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Starych Kobiałkach

3.      Sylwia Beier-Żylak, Szkoła Podstawowa nr 387 im. Szarych Szeregów, oddziały gimnazjalne

KATEGORIA CHARYTATYWNA

Szkoła podstawowa klasy I-III

1.      Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Turośli

2.      Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 w Knurowie

3.      Szkoła Podstawowa nr 50  im. Włodzimierza Tetmajera w Krakowie

Szkoła podstawowa klasy IV-VII

1.      Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkach Wielkich 

2.      Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Turośli

3.      Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Kasprowicza w Zakopanem

Gimnazjum

1.      Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu

2.      Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Urzędowie.

KATEGORIA MUZYCZNA

Szkoła podstawowa klasy I-III

1.      Alicja Metzgier i Mateusz Walczuk, Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach

2.      Dzieci ze  Szkoły Podstawowej nr 1 im. L. Holesza w Świerklanach

Szkoła podstawowa klasy IV-VII

1.      Janek Jaroszewski, Zosia Jaroszewska;  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej

2.      Dzieci ze  Szkoły Podstawowej nr 1 im. L. Holesza w Świerklanach

3.      Szkoła podstawowa nr 2 im. W. Pola w Nowym Stawie

Gimnazjum

1.      Julita Gajek, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej

KATEGORIA PLASTYCZNA

Szkoła podstawowa klasy I-III

1.      Krzysztof Pierchała, Zespół Placówek Oświatowych w Skalbmierzu

2.      Julia Kostyła, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie

3.      Andżelika Chodziutko, Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku

Szkoła podstawowa klasy IV-VII

1.      Lilianna Bagińska, Zespół Oświatowy w Mikołajkach

2.      Oliwia Szela, Szkoła Podstawowa nr 12 im. Armii Krajowej w Dębicy

3.      Wiktoria Czerska, Szkoła Podstawowa im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Pruszynie

Gimnazjum

1.      Ida Struska, Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Lublinie

2.      Jan Sawicki, Szkoła Podstawowa nr 2 im. księżnej Eleonory Czartoryskiej w Radzyminie

3.      Aleksandra Herok, Szkoła Podstawowa nr 1 im. L. Holesza w Świerklanach

Nagrody specjalne dla szkół:

1.      Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkach Wielkich 

2.      Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku

3.      Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi w Czaplinku

4.     Publiczna  Szkoła Podstawowa w Gorajcu

5.      Szkoła Podstawowa w Pszczółkach

6.      Szkoła Podstawowa nr 2, im. Wł. Broniewskiego w Łomży

7.      Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Urzędowie.

8, Szkoła Podstawowa nr 1 im.L.Holesza w Świerklanach

 

 

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
44 0.099017858505249