Dzieło Pomocy
AD GENTES

… dla misji
Start Wydarzenia Projekty O nas Wpłaty Dom Misyjny Linki Misjonarze Kontakt sms

Menu

Wyniki 2018/2019

KONKURS MÓJ SZKOLNY KOLEGA Z MISJI WYNIKI 2019

 

KATEGORIA LITERACKA

 

Szkoła podstawowa klasy I-III

 1.      Stanisław Sztuk, Szkoła Podstawowa w Białobrzegach

2.      Natalia Ostrowska, Szkoła Podstawowa w Łomży

3.      Sebastian Szpot, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Świdnickiego Stowarzyszenia Oświatowego w Świdnicy

Szkoła podstawowa klasy IV-VI

1.          Amelia Nyk, Szkoła Podstawowa w Będkowie

2.          Barbara Kutkowska, Szkoła Podstawowa w Pszczółkach

Oraz Aleksandra Jess, Szkoła Podstawowa w Ostrowie Wielkopolskim

3.          Aleksandra Grabowska, Szkoła Podstawowa w Knurowie

 

Klasy VII – VIII

 

1.            Paweł Zaskowski, Szkoła Podstawowa im. Gen. I. Prądzyńskiego w Białobrzegach

2.            Klaudia Kurpiewska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łomży

3.            Maja Ciszewska, Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów w Krakowie oraz             Dominika Biedka, szkoła Podstawowa w Kolnie

Gimnazjum

1.      Paulina Bubiło, Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi w Nieliszu

2.      Zuzanna Skalska, Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Warszawie

3.      Martyna Słomińska, Szkoła Podstawowa w Nowince 

oraz Weronika Król i Maria Szeptycka, Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin w Warszawie, 

 

KATEGORIA SCENARIUSZ LEKCJI

Szkoła podstawowa klasy I-III

1.      Anna Matuszewska, Szkoła Podstawowa w Grodzisku Wielkopolskim 

 

Szkoła podstawowa klasy IV-VI

1.      Anna Kamińska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Stawie  

oraz Bożena Danowska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łomży

2.    Małgorzata Bernat, Szkoła Podstawowa nr 1 w Świerklanach

oraz  Małgorzata Moczarska, Szkoła Podstawowa w Czaplinku

3. Jan Tomaszewski, Szkoła Podstawowa w Wiadrowie

 

Klasy VII-VIII i Gimnazjum

1.      Renata Marciniak-Kolenda, Szkoła Podstawowa w Sobótce

oraz Agnieszka Kaczmarek, Szkoła Podstawowa w Czaplinku

           2.    Wiesława Śliwińska-Wyłupek, Szkoła Podstawowa w Gorajcu

3.  Agnieszka Sławińska, Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Szymanowie

 

KATEGORIA MUZYCZNA

Szkoła podstawowa klasy I-III

1.Julia Kostyła i Ognisko Misyjne „Kanan” , Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 Szkoła Podstawowa nr 22w Lublinie

2. Wiktor Błaszczyk, Zofia Wilk, Maja Niemiec, Maja Kubiak, Antonina Mika, Szkoła Podstawowa nr 1 im. L. Holesza w  Świerklanach.

3. Alicja Metzgier, Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach

 

Szkoła podstawowa klasy IV-VI

  1. Szkoła Podstawowa nr 1 im. L. Holesza w  Świerklanach.
  2. Publiczna Szkoła Podstawowa Im. 9 Pułku Piechoty Legionów Ak W Białopolu

 

Klasy VII-VIII i Gimnazjum

  1. Tomasz Hajzyk, Wiktoria Lubszczyk, Karolina Kuczera, Wioletta Parka, Karolina Szewczyk, Wiktoria Juraszek, Szkoła Podstawowa nr 1 im. L. Holesza w  Świerklanach.
  2. Zosia Jaroszewska, Jan Jaroszewski, Zespół Szkolno Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej
  3. Zespół Happy Angeles, Szkoła Podstawowa w Marcinowicach

 

KATEGORIA PLASTYCZNA

Szkoła podstawowa klasy I-III

1. Martyna Gęsina, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

2. Andżelika Chodziutko, Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku

3. Julia Rutkowska, Szkoła Podstawowa nr 2   im. Powstańców Wlkp. Grodzisk Wlkp.

 

Szkoła podstawowa klasy IV-VI

  1.  Anna Jabłońska, I Społeczna Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Zamościu
  2. Laura Rogowska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łomży oraz Roksana Chodziutko, Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku
  3. Gabriela Fok, Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi Im. Mikołaja Kopernika W Giżycku

Klasy VII-VIII i Gimnazjum

1. Igor Borawski, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie oraz Dominika Paulako, Szkoła Podstawowa Im. Powstańców Styczniowych w Nowince oraz Klaudia Wiśniowska, Szkoła podstawowa Im. Stanisława ze Sklabmierza w Sklabmierzu

2.Małgorzata Beyga, Szkoła Podstawowa nr 2   im. Powstańców Wlkp. Grodzisk Wlkp. Oraz Kinga Łukasiewicz, Szkoła Podstawowa im. Ludwika Szymoniaka w Sobótce

3. Aleksandra Herok, Szkoła Podstawowa nr 1 im. L. Holesza w Świerklanach oraz Oliwia Jędrzejczyk, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Radomsku

 

KATEGORIA CHARYTATYWNA

Szkoła podstawowa klasy I-III

1. Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorajcu

2. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Mirosława Ferića ul. Batorego 2 63-400 Ostrów Wielkopolski

3. Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Konopnickiej (kl. I - VIII z oddziałami gimnazjalnymi) w Augustowie

 

Szkoła podstawowa klasy IV-VI

  1. Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkach Wielkich
  2. Szkoła Podstawowa Nr 2; Im. Wł. Broniewskiego W Łomży
  3. Szkoła Podstawowa w Łasze

Klasy VII-VIII i Gimnazjum

  1. Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin w Warszawie
  2. Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu
  3. Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkach Wielkich

 

 

 

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
44 0.13164186477661