Dzieło Pomocy
AD GENTES

… dla misji
Start Wydarzenia Projekty O nas Wpłaty Linki Misjonarze Kontakt sms

Menu

Wyniki 2021/2022

 

Wyniki konkursu 2021/2022

Kategoria scenariusz zajęć

Kategoria klasy I-III

 

  1.       Anna Matuszewska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Grodzisku Wielkopolskim
  2.   Dorota Frąckowiak, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Tomyslu

Kategoria klasy IV-VI

  1.  Paulina Bocheńska, Katarzyna Hałas, Szkoła Podstawowa nr 17 w Katowicach
  2. Aldona Borkowska, Zespół Szkół Specjalnych nr 110 w Poznaniu
  3. Małgorzata Bernat, Szkoła Podstawowa nr 1 w Świerklanach

Kategoria klasy VII-VIII

  1. Dr Agnieszka Sławińska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Władysława Jagiełły w Sochaczewie
  2.  Renata Marciniak-Kolenda, Szkoła Podstawowa im. Ludwika Szymoniaka w Sobótce
  3. Małgorzata Moczarska, Szkoła Podstawowa w Czaplinku

Kategoria muzyczna:

Kategoria klasy I-III

  1. Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŚSO "Bliżej Dziecka" w Świdnicy

Kategoria klasy IV-VI

  1. Zofia Wasążnik - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie  ex aequo Helena Szulik, Amelia Szulik, Lena Kruk i Agnieszka Konsek  - Szkoła Podstawowa nr1 im. L. Holesza w Świerklanach
  2. Julka Wójcik - Szkoła Podstawowa nr 2.  im. Marii Skłodowskiej- Curie w Nowym Tomyślu
  3. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu

Wyróżnienia:

- Oliwia Bykowska, Emilia Natalia Marat, Pola Walesiuk, Julia Wróbel - Szkoła Podstawowa nr 26 im. St. Staszica w Białymstoku

- Alicja Metzgier - Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach

Kategoria klasy VII-VIII

  1.  Lena Baron, Laura Dytkowska, Agata Mackiewicz -  Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach

Kategoria literacka

Kategoria klasy I-III

  1. Hania Wereska, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie
  2. Piotr Kijewski, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie
  3. Rita Borkowska, Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Lublinie

Kategoria klasy IV-VI

  1.  Gabriela Rychlik, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strykowie ex aequo  Małgorzata Sikora, Zespół Szkół w Starym Bojanowie
  2. Nikola Sieńko, Szkoła Podstawowa nr 6 im. Armii Krajowej w Augustowie
  3. Sandra Zwolińska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Suwałkach ex aequo Maria Kijewska, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie

Kategoria klasy VII-VIII

  1. Klaudia Kleśta, Szkoła Podstawowa w Czaplinku
  2. Kacper Koga, Szkoła Podtsaowa  nr 2 w Nowym Tomyslu
  3.  Zofia Kamieniarz, Zespół Szkół w Starym Bojanowie ex aequo Agata Wernik, Szkoła Podstawowa w Zawidzu Kościelnym

Kategoria plastyczna

Kategoria klasy I-III

  1. Oliwier Wasążnik, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie
  2. Weronika Lehr, Szkoła Podstawowa Nr 3 – im. Małego Powstańca w Ząbkach
  3. Laura Ciesielska, Szkoła Podstawowa im. Powstańców Ziemi Opalenickiej w Urbanowie

Wyróżnienie:

            Antonina Kęcik, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie

            Paulina Cudny, Szkoła Podstawowa Nr 3 – im. Małego Powstańca w Ząbkach

Kategoria klasy IV-VI

  1.   Andżelika Chodzitko. Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku
  2. Marcelina Weiss, Szkoła Podstawowa nr 2.  im. Marii Skłodowskiej- Curie w Nowym Tomyślu
  3. Julia Chrąściel, Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach Zdroju

Wyróżnienie:

            Alicja Boryga, Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w  Urzędowie. Szkoła Podstawowa.

Kategoria klasy VII-VIII

  1. Kinga Myrcha, Zespół Oświatowy w Wiśniewie Szkoła Podstawowa im Bolesława Chrobrego w Wiśniewie
  2. Alicja Kołłątaj – Srzednicka, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łazach
  3. Aleksandra Koziej, Szkoła Podstawowa im. T Kościuszki w Jarczewie

Wyróżnienie:

            Sandra Michalak, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Chociczy

            Anna Kukuczka, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Józefa Londzina w Istebnej

            Bianka Stefaniak, Szkoła Podstawowa w Czaplinku


Kategoria charytatywna

Kategoria klasy I-III

  1. Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 im. M. Konopnickiej w Knurowie
  2. Szkoła Podstawowa nr 2.  im. Marii Skłodowskiej- Curie w Nowym Tomyślu
  3. Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŚSO "Bliżej Dziecka" w Świdnicy

Kategoria klasy IV-VI

  1. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Krupki w Lemanie
  2. Szkoła Podstawowa w Nowym Grodzicznie
  3.  Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 im. M. Konopnickiej w Knurowie

Kategoria klasy VII-VIII

  1. Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkach Wielkich
  2. Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Urzędowie. Szkoła Podstawowa
  3. Szkoła Podstawowa w Nowym Grodzicznie

Wyróżnienie:
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 im. M. Konopnickiej w Knurowie

 

Wszystkim wygranym gratulujemy i zapraszamy na uroczysty finał
18 maja do Centrum Misji Afrykańskich
w Borzęcinie Dużym k/Warszawy
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
44 0.060105085372925