Dzieło Pomocy
AD GENTES

… dla misji
Start Wydarzenia Projekty O nas Wpłaty Linki Misjonarze sms Kontakt Polityka prywatności

Menu

Wyniki 2023/2024

WYNIKI XXIII EDYCJI KONKURSU  "MÓJ SZKOLNY KOLEGA Z MISJI"

KATEGORIA MUZYCZNA

Kategoria klasy 1-3:

1.      Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu: Klaudia Nagel,  Natalia Nagel

Kategoria klasy  4-6:

1. Szkoła Podstawowa NR 1 im. Jana Pawła II w Skarszewach  , Zuzanna Gal i Szkolny chór „Tęczowe Iskierki”

2.      Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu : Lena Sawko, Łucja Koć, Bartosz Trojanowski, Kacper Wereda, Martyna Świderska, Anna Bujalska, Alicja Bareja, Zuzanna Zielińska, Katarzyna Zwierzyńska
Ex aequo

Szkoła Podstawowa Nr 22  im. Marii Dąbrowskiej w Olsztynie, Oliwia

Kamińska

3. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Piastowie, Maja Łazuk, Bogusława Madej

Ex aequo

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Będkowie, Zuzanna Grzanek, Karolina Piwowarska

Kategoria klasy 7-8:

1. Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Zielonej Górze, Martyna Konieczna, Tomasz Bajer 

KATEGORIA CHARYTATYWNA

Kategoria klasy 1 – 3:

1. SP nr 2 im. Św. Jadwigi w Świerklanach i SP nr 1 im. L. Holesza w Świerklanach

2. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Żołnierza Polskiego w Strzelinie

Kategoria klasy 4-6:

1.      Zespół Szkolno - Przedszkolny w Borkach Wielkich

Ex aequo

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Urzędowie

2.      Zespół Szkolno- Przedszkolny w Będkowie

3.      SP nr 2 im. Św. Jadwigi w Świerklanach i SP nr 1 im. L. Holesza w Świerklanach
Ex aequo
 Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Knurowie  Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 im. M. Konopnickiej w Knurowie

Kategoria klasy 7-8:

1.      Zespół Szkolno - Przedszkolny w Borkach Wielkich

Ex aequo

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Urzędowie.

2.      Zespół Szkolno- Przedszkolny w Będkowie

3.      SP nr 2 im. Św. Jadwigi w Świerklanach i SP nr 1 im. L. Holesza w Świerklanach

SCENARIUSZ ZAJĘĆ

Kategoria klasy 1 – 3

1.         Szkoła Podstawowa nr 2 w Grodzisku Wlkp., Anna Matuszewska

Kategoria klasy 4-6

1.         Szkoła Podstawowa nr 387 im. Szarych Szeregów w Warszawie, Sylwia Beier-Żylak

2. P nr 1 im. L. Holesza w Świerklanach, Małgorzata Bernat

                                     

Kategoria klasy 7-8

1.         Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Władysława Jagiełły w Sochaczewie, Dr Agnieszka Sławińska

2.         Szkoła Podstawowa w Czaplinku, Małgorzata Moczarska

3. Szkoła Podstawowa im. Św. Huberta w Mstyczowie, Gabriela Antoszewska

 

KATEGORIA LITERACKA

Klasy 1-3

1.         Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Lublinie, Bruno Borkowski

2.         Szkoła Podstawowa nr 1 w Siedlcach, Amelia Oleksiejuk

3. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Borkach Wielkich, Dawid Galus

Klasy 4-6

1.         Szkoła Podstawowa w Skórcu, Wiktor Świderski

ex aequo

Szkoła Podstawowa w Czaplinku, Maria Ścisłowska

2.         Szkoła Podstawowa Nr 22  im. Marii Dąbrowskiej w Olsztynie, Przemysław Pawlak

Ex aequo:

Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Szczytnie, Monika Wojciechowska

3.         Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Borkach Wielkich, Wojciech Przeniczny

Ex aequo:

 Szkoła Podstawowa im. księżnej Aleksandry Ogińskiej  nr 10 w Siedlcach, Maja Skolimowska

Klasy 7-8

1.         Szkoła Podstawowa im. Św. St. Kostki w Szczytnie, Andrzej Gorzkowski

2.         Zespól Szkolno-Przedszkolny w Będkowie, Elwira Guziak

3.         Szkoła Podstawowa w Czaplinku, Blanka Okulewicz

 

KATEGORIA PLASTYCZNA

Kategoria klasy 1-3:

1. Szkoła  Podstawowa  Nr 16 Im. Konstytucji  3 Maja w Jaworznie, Klaudia Merta

2.      Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wydminach, Wiktor Dunowski

3. Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Starym Gralewie, Lena Piekarska

Kategoria klasy 4-6:

1 .Szkoła Podstawowa im. Powstańców Ziemi Opalenickiej w Urbanowie, Laura Ciesielska

2. Szkoła Podstawowa nr 30 im. Marii Zientary- Malewskiej w Olsztynie, Aniela Szymańska

Ex aequo:

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach, Lena Płeszka

3.      Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach Zdroju, Julia Chrąściel

Ex aequo:

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Urzędowie, Alicja Boryga

Kategoria klasy 7-8:

1.      SP nr 1 im. L. Holesza w Świerklanach, Zuzanna Barchańska

2.      Szkoła Podstawowa nr 30 im. Marii Zientary- Malewskiej w Olsztynie, Aleksandra Samsel

3.      Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Starym Gralewie, Paulina Kosobudzka

Ex aequo:

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu, Emilia Bazylczuk

 

Wszystkich zwycięzców zapraszamy

22 maja 2024 r. do Częstochowy

na uroczystą Galę wręczenia nagród*

 

 

*(szczególy prześlemy w wiadomości email na adres podany w zgłoszeniu)

 

Zwycięzcom  jeszcze raz gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zachęcamy do przyszłorocznej jubileuszowej edycji!!

 

 

 

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
45 0.061601161956787