Dzieło Pomocy
AD GENTES

… dla misji
Start Wydarzenia Projekty O nas Wpłaty Dom Misyjny Linki Misjonarze Kontakt sms

Menu

Wyniki 2019/2020

 

Wyniki konkursu 2019/2020

 

Kategoria plastyczna

Kl. 1-3

1. Julia Przech, Szkoła Podstawowa Sióstr Unii Rzymskiej w Lublinie

2. Marcelina Weiss, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Tomyślu

3. Joanna Kudelska, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie

Wyróżnienie:

Filip Kucharski, Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku

Klasy 4-6

1. Antonina Szymczak, Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej

2. Aleksandra Świc, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Królowej Jadwigi w Parczewie

3. Paweł Święcica, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przytułach

Klasy 7-8

1. Karolina Rojek, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Jadwigi w Świerklanach

2. Marcin Zarembowicz, Szkoła Podstawowa nr 364 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie

3.Katarzyna Gąsiorowska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Tomyślu

Kategoria muzyczna:

Klasy 1-3

1. Maria i Gabriela Mariańczyk, Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa w Ząbkach 

2. Szkolne Koło Caritas w Zielonce, Szkoła Podstawowa nr 43 w Zielonce

3. Karina Kowalska, I Społeczna Szkoła Podstawowa w Zamościu

Klasy 4-6

1.Ognisko Misyjne, Szkoła Podstawowa im, Kard. Stefana Wyszyńskiego w Wysokiej

2. Krystyna i Antonii Lizak, Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej

3. Kinga Bochna, Rzanna Zuzanna, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Grodzisku Wlkp.

Klasy 7-8

1. Zofia Jaroszewska, Zespół Szkolno Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej

2. Ewa Rejman, Szkoła Podstawowa nr 6 w Sochaczewie              

 

KATEGORIA LITERACKA

Klasy 1-3

1. Joanna Borkowska, Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Lublinie

2.  Nikola Maciejak Szkoła Podstawowa Sióstr  Rodziny Maryi w Markach

3. Michał Smarzewski Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie

Klasy 4-6

1. Kinga Słowi, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej w Pszczółkach

2. Jan Chróstowski, Szkoła Podstawowa Sióstr Rodziny Maryi w Markach

3. Karol Wojciechowski, Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu

Klasy 7-8

1. Aleksandra Detkiewicz Zespól Szkolno-Przedszkolny im. Obrońców Wizny w Wiźnie

2. Kewin Polakowski, Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego w Kolnicy

3. Dominika Biedka Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolnie

 

KATEGORIA SCENARIUSZ LEKCJI

1. Renata Marciniak-Kolęda, Szkoła Podstawowa im. Ludwika Siemoniaka w Sobótce

2. S. Sylwia Wójtowicz, Szkoła Podstawowa w Skórcu

3. Agnieszka Sławińska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Władysława Jagiełły w Sochaczewie

 ex aequo

 Barbara Zduńczyk, Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika w Słubicach

 Kategoria charytatywna:

Klasy 1-3

1. Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 im. Marii Konopnickiej w Knurowie

2. Szkoła Podstawowa w Nowym Grodzicznie 

3. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi w Świerklanach i Szkoła Podstawowa nr 1 w Świerklanach

Klasy 4-6

1.Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 im. Marii Konopnickiej w Knurowie

2. Szkoła Podstawowa w Nowym Grodzicznie 

3. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi w Świerklanach i Szkoła Podstawowa nr 1 w Świerklanach  ex aequo  

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Urzędowie. Szkoła Podstawowa w Urzędowie

Klasy 7-8

1. Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 im. Marii Konopnickiej w Knurowie

2. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej  w Siedlcach

                       3. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi w Świerklanach ex. Szkoła Podstawowa w Nowym Grodzicznie

 

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
45 0.12249398231506